fbpx

Ne veszítsük el egymást!

Iratkozzon fel hírlevelünkre, ha akcióinkról továbbra is értesítést szeretne kapni!

Feliratkozom

Karrier

Mottónk a "jót, jól csinálni" szellemében nagyon fontosnak tartjuk, hogy a munka jó körülmények között, szimpatikus munkatársakkal, jó hangulatban teljen.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket!

Karrier

Bővülő csapatunkba várjuk új kollégáinkat.

 Amennyiben felkeltette érdeklődését valamelyik munkakör, kérjük, küldje el önéletrajzát a lamitec@lamitec.hu email címre

  • Kezdők jelentkezését is várjuk, segítünk a betanulásban!

    Cégünk teljes figyelmével és szaktudásával a lemezipari szegmensre fókuszáló gépkereskedés.
    Célunk, hogy szakmai támogatást nyújtsunk meglévő és leendő ügyfeleinknek a gép kiválasztás, üzemeltetés és automatizálás terén, az egyszerű hajlító, daraboló gépektől a csúcskategóriás, teljesen automatizált gépekig.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek és tartozékainak telepítése, oktatása
  • Gépek javítása, karbantartása
  • Ügyfeleknél projectek megvalósítása
  • Állapotfelmérés, diagnosztika
  • Alkatrész kiválasztási és karbantartási tanácsadás ügyfeleink részére
  • Szakmai kiállításokon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • CNC vezérlők gyakorlatban szerzett ismerete
  • Rugalmas, fiatalos munkafelfogás és jó kommunikációs készség
  • Sok utazás (elsősorban belföldön, ritkábban külföldön) tolerálása
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki beállítottság
  • Elektrotechnikusi végzettség / gyakorlat
  • Affinitás az új technológiák elsajátítása területén
  • Lemeztechnológia (plazma, lézer) ismerete, szerszámok ismerete
  • Műszaki angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cégautó és egyéb technikai eszközök a feladat ellátásához
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések
  • Jó hangulatú csapat

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük, küldje el önéletrajzát a lamitec@lamitec.hu email címre.

Ügyfélszolgálat